Koszty dostawy

GLS Poczta Polska

Pocztex Kurier48: 8 zł

Kurier48 pobranie: 18 zł

GLSKurier GLS Polska

Przesyłka zwykła: 16 zł

Przesyłka pobranie: 22 zł

Kontakt

Telefon: +48 798 465 489
Skype: juliastyle_pl

Kontakt dostępny

 • poniedziałek
 • 9:00-17:00
 • wtorek
 • 9:00-17:00
 • środa
 • 9:00-17:00
 • czwartek
 • 9:00-17:00
 • piątek
 • 9:00-17:00

Poniższy regulamin był ważny do 24.12.2014r.

Właścicielem sklepu internetowego JuliaStyle.pl działającego pod adresem www.juliastyle.pl jest Firma PHU KARPIT Piotr Karwat, ul. Piotrowicka 17, 40-722 Katowice wpisana do ewidencji działalności gospodarczej Prezydenta Miasta Katowice o numerze NIP 634-241-13-99, REGON 241707595.


1. Sklep internetowy www.juliastyle.pl prowadzi sprzedaż produktów za pośrednictwem Internetu.

2. Klientem sklepu www.juliastyle.pl może być pełnoletnia osoba fizyczna lub przedsiębiorca, którzy wypełnią formularz zamówienia i/lub zarejestrują się w bazie danych sklepu. Każdy zarejestrowany Klient otrzyma unikatowy login i hasło.
Wypełniając formularz rejestracyjny oraz formularz zamówienia Klient oświadcza, że wszystkie podane przez niego dane są kompletne oraz zgodne ze stanem faktycznym. Wypełnienie formularzy jest równoznaczne z akceptacją regulaminu sklepu www.juliastyle.pl i zobowiązuje do jego przestrzegania.

3. Zamówienia przyjmowane są za pośrednictwem Internetu. W celu złożenia zamówienia należy wypełnić formularz zamówienia. Po złożeniu zamówienia od Kupującego, otrzyma on informację na adres email, że zamówienie dotarło do sklepu. Zamówienia można także składać telefonicznie lub drogą mailową.

4. Zamówienia przez Internet realizowane są, gdy do sklepu dotrze od Kupującego email z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Sklep www.juliastyle.pl zastrzega sobie możliwość realizacji potwierdzonych przez Klienta zamówień. W razie nieotrzymania potwierdzenia złożonego w sklepie zamówienia obsługa sklepu będzie próbowała skontaktować się z Kupującym w celu potwierdzenia bądź anulowania zamówienia.

5. Zamówienie będzie przyjęte do realizacji w przypadku:

 • zamówień płatnych przy odbiorze - po otrzymaniu przez sklep potwierdzenia zamówienia przez klienta
 • płatności przelewem - po zaksięgowaniu na koncie sklepu równowartości kwoty zamówienia i przesyłki
 • płatności gotówką przy odbiorze osobistym – po uprzednim ustaleniu szczegółów odbioru zamówienia


6. Klient zobowiązany jest do informowania sklepu www.juliastyle.pl o wszelkich zmianach, które mają wpływ na realizację zamówienia, szczególnie o zmianach danych telefonicznych i adresowych niezbędnych do doręczenia przesyłek oraz o zmianach kontaktowego adresu email lub numeru telefonu.

7. Termin otrzymania przesyłki to czas realizacji oraz przewidywany czas dostawy.

8. Wszystkie oferowane przez nas towary są dostępne. W przypadku niedostępności części zamówionych towarów kupujący jest o tym niezwłocznie informowany i może zdecydować o tym, czy zamówienie ma być realizowane częściowo czy anulowane w całości.

9. Promocje oraz wyprzedaże obejmują ograniczoną ilość towarów. Realizacja zamówień następuje według kolejności napływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania się limitu produktów objętych taką formą sprzedaży.

10. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek 23% VAT.

11. Kupujący może zapłacić za zamówione produkty w następujący sposób:

 • za pomocą przelewu bankowego na konto sklepu www.juliastyle.pl
 • za pomocą szybkich płatności Dotpay
 • za pomocą karty kredytowej poprzez system Dotpay
 • za pobraniem- płatność doręczycielowi przy odbiorze przesyłki
 • gotówką w przypadku odbioru osobistego w siedzibie firmy, po uprzednim ustaleniu szczegółów


12. Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz firmy kurierskiej GLS.

13. W momencie potwierdzenia przez Kupującego wysłanego przez niego zamówienia dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy sprzedającym, a kupującym. Przedmiotem umowy jest towar zawarty w zamówieniu.
Prawa i obowiązki stron wynikające z zawartej umowy uregulowane są w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964r Kodeks Cywilny (Dz. U. z 1964r. nr 16, poz. 93 z późniejszymi zamianami) oraz w Ustawie z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000r., nr 22, poz. 271 z późniejszymi zmianami).

14. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

15. Odstąpienie od umowy zawartej na odległość:
Każdemu klientowi będącemu konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego i korzystającemu ze sklepu internetowego JuliaStyle.pl przysługuje - na podstawie przepisów prawa - prawo do odstąpienia od zawartej umowy zakupu towaru (usługi), bez podania przyczyny, w terminie opisanym poniżej.

Oświadczenie o odstąpieniu powinno zostać wysłane na adres:
JuliaStyle.pl, ul. Piotrowicka 17, 40-722 Katowice lub na adres e-mail: sklep@juliastyle.pl

Termin:
Prawo do odstąpienia przysługuje konsumentowi w nieprzekraczalnym terminie 14 dni, który rozpoczyna się w dniu otrzymania przez konsumenta towaru. Termin uznaje się za dotrzymany, jeżeli przed jego upływem konsument wyśle oświadczenie o odstąpieniu na adres podany powyżej.

Zwrot świadczeń:
W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres:
JuliaStyle.pl, ul. Piotrowicka 17, 40-722 Katowice

Koszty zwrotnego dostarczenia towaru obciążają konsumenta, o ile odstąpienie nie zostało wywołane faktem choćby przejściowej niemożności spełnienia przez PHU KARPIT Piotr Karwat, ul. Piotrowicka 17, 40-722 Katowice świadczenia o właściwościach zamówionych przez konsumenta.

Wyłączenie prawa odstąpienia:
Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku:

 • rozpoczęcia - za zgodą konsumenta świadczenia usług przez PHU KARPIT Piotr Karwat, ul. Piotrowicka 17, 40-722 Katowice przed upływem terminu 14 od od zawarcia umowy.
 • świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą.


16. Gwarancja, rękojmia, oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują gdy towar został uszkodzony mechanicznie z przyczyn, za które Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności, w szczególności wskutek nieprawidłowego używania.

17. Ze względu na możliwość uszkodzenia produktów podczas transportu paczkę należy otworzyć i sprawdzić w obecności doręczyciela bądź na poczcie. Jeśli zostanie stwierdzona szkoda, należy spisać protokół szkody.

18. Wszelkie dane osobowe, podane w formularzu zamówienia podczas zamawiania w sklepie internetowym www.juliastyle.pl są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Nie będą udostępniane oraz przekazywane osobom trzecim. Każdy klient sklepu internetowego www.juliastyle.pl ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia danych osobowych.


Płatność DotPay