Koszty dostawy

GLS Poczta Polska

Pocztex Kurier48: 8 zł

Kurier48 pobranie: 18 zł

GLSKurier GLS Polska

Przesyłka zwykła: 16 zł

Przesyłka pobranie: 22 zł

Kontakt

Telefon: +48 798 465 489
Skype: juliastyle_pl

Kontakt dostępny

  • poniedziałek
  • 9:00-17:00
  • wtorek
  • 9:00-17:00
  • środa
  • 9:00-17:00
  • czwartek
  • 9:00-17:00
  • piątek
  • 9:00-17:00

 

 

 

Hurtownie odzieży damskiej - Potrzebujesz więcej? - Możemy Ci to dać!

Sklep JuliaStyle.pl oferuje odzież dla kobiet eleganckich, które lubią modę i potrafią się nią bawić. Jest to miejsce, w którym można zakupić ubrania bardzo wysokiej jakości, wykonane z dobrych i trwałych materiałów, dzięki czemu wszystkie ubrania cieszą się bardzo dużą trwałością. JuliaStyle.pl posiada duże doświadczenie na rynku sprzedaży wysyłkowej i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem oraz uznaniem wśród klientek. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby podnosić poprzeczkę, stawiać sobie wyższe wymagania, być konkurencyjnym i oferować jedynie najlepszą jakość wszystkim tym, którzy nam zaufali.

W naszym sklepie internetowym znajdują się ubrania dla kobiet na różne okazje. Są wśród nich sukienki, spodnie, tuniki, koszule, marynarki i wiele innych, a wszystkie prezentujące najwyższa jakość. Znajdziesz u nas także ciepłe kurtki, w różnych kolorach i fasonach, rybaczki i kamizelki, które można łączyć w wielu ciekawych stylizacjach. Nasi klienci mogą zamawiać pojedyncze produkty lub ilości hurtowe. W obu przypadkach oferujemy bardzo korzystne ceny oraz, szybki i skuteczny kontakt, a także szybką wysyłkę. Duże zaangażowanie, a także profesjonalne podejście do wszelkich zawieranych przez nas transakcji sprawia, że jesteśmy wzorowymi partnerami handlowymi, których można obdarzyć pełnym zaufaniem.

Sprzedaż hurtowa

Nasza firma oferuje sprzedaż hurtową sukienek i ubrań damskich, cieszącą się bardzo dużą popularnością. Każdego dnia wysyłamy do Państwa paczki przez firmę kurierską, w których znajdują się hurtowe ilości tzw. strojów eleganckich, ubiorów w stylu smart casual, a także odzieży bardzo wygodnej i komfortowej, która jednocześnie nie jest pozbawiona kobiecych elementów. Naszą firmę wyróżnia precyzyjność wykonania, bardzo duża terminowość, indywidualne podejście do każdego klienta i jego potrzeb oraz pasja na każdym etapie pracy.

Każdego z naszych klientów traktujemy w ten sam sposób - z powagą, oferując to, co posiadamy najlepszego. Bez względu na to, czy realizujemy sprzedaż detaliczną czy hurtową, zawsze gwarantujemy ten sam, wysoki poziom działania. Każdy oferowany przez nas produkt, posiada wysoką jakość, za którą w pełni odpowiadamy.

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań związanych z produktami, ich jakością lub dostawą, prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub poprzez komunikatory internetowe. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. W razie zamówień hurtowych, również prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów. 


Płatność DotPay